Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě dekoraceprodeti.cz dále jen „prodávající“, jehož provozovatelem je:

 

Kateřina Zahradníková

Jiřího Felixe 1690

744 01   Frenštát pod Radhoštěm
IČO: 74690523

JSME PLÁTCI DPH

 


Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho
zákazníků (dále jen „kupujících“).

Objednávka zboží

Veškeré objednávky na dekoraceprodeti.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

Objednání je možné prostřednictvím formuláře
elektronického obchodu nebo telefonicky. K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku výše zmíněným způsobem odešle. Kupní smlouva je uzavřena při potvrzení Vaší objednávky prodávajícím.
Před odesláním objednávky má kupující povinnost ověřit si cenu zboží včetně souvisejících poplatků a dopravného.

 

Stanovené ceny zboží, jsou včetně DPH a jsou aktuální do vyprodání zásob.

Předmětem smlouvy jsou položky výslovně uvedené v objednávce (dále jen zboží). Veškeré zboží je jednoznačně identifikováno jeho názvem a cenou.

Smlouva je uzavřena potvrzením objednávky prodávajícím. 

Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

 

V případě, že je odeslaná zásilka z jakýchkoli důvodů vrácena zpět dodavateli a zákazník trvá na opětovném dodání, je cena navýšena o další přepravné dle sazebníku.

 

Vyhrazujeme si právo odeslat i neúplnou objednávku (důvody: zboží se již nevyrábí, dodavatel dlouhodobě zboží nedodal, dodavatel změnil ceny zboží,...), ZÁKAZNÍK JE VŽDY PŘEDEM O TÉTO SKUTEČNOSTI INFORMOVÁN, A JE VÝHRADNĚ NA ZÁKAZNÍKOVI JAK SE ROZHODNE.

 

 

 

Dodací podmínky

Zboží si kupující může vyzvednout osobně v sídle prodávajícího proti zaplacení, nebo mu bude zasláno poštou popř. sběrnou (kurýrní) službou na dobírku.

Cena dopravného a balného je závislá na celkové hodnotě odebraného zboží:
 

Cena dopravného a balné do jiných států bude stanovena na základě individuálních požadavků.

Balíky nad 30 Kg, nelze posílat Česko poštou, vždy jen přepravní službou.

 

Dodací lhůta

Není-li u zboží uvedeno jinak , dodací lhůta je 2-15 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě vyprodání, může dojít k prodloužení dodací lhůty nebo ke zrušení objednávky. O těchto skutečnostech je kupující  informován telefonicky nebo e-mailem. Prodávající nezodpovídá za případná zpoždění, která by byla zaviněna poštou nebo sběrnou službou.

 

Zrušení objednávky

Kupující má právo zrušit objednávku bez udání důvodu nebo ji změnit (opravit) kdykoliv před jejím potvrzením prodávajícím. Po potvrzení lze objednávku změnit jen podle dohody s prodávajícím, zrušit jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. Pokud kupující zruší potvrzenou objednávku  je povinen prodávajícímu uhradit škodu vzniklou tímto jednáním (prokazatelné náklady jako např. doprava).

Prodávající je oprávněn nepotvrdit - zrušit  objednávku bez udání důvodu. V případě, že nastane výrazná změna ceny u dodavatele popř. se zboží již nevyrábí či nedodává, kupující bude prodávajícím kontaktován pro upřesnění dalšího postupu. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou kupní cenu, bude mu tato částka vrácena bankovním převodem nebo poštovní složenkou na adresu v co nejkratším termínu.

REKLAMACE

V případě reklamace zboží, nás prosím kontaktujte na email či telefonicky. Dle potřeby a domluvy, reklamované zboží u Vás vyzvedneme na naše náklady. Jedná se zejména o objemné výrobky. Typu postele, pohovky.

 

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., ve znění pozdějších předpisů občanským zákoníkem v platném znění (dále jen OZ). Zákazník, který nekupuje zboží v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, má v souladu s § 1829, odst. 1. OZ právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupit může zákazník tak, že zboží do zákonné lhůty 14ti dnů doručí zpět obchodním či doporučeným balíkem do provozovny prodávajícího, popř. zboží doručí osobně. Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musí kupující o svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy informovat prodávajícího formou jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailu). Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty. Při odstoupení je nutné uvést číslo daňového dokladu a bankovní účet kupujícího, na který lze vrátit  zaplacenou cenu zboží, nebo její část.

Bez udání důvodů nelze vracet zboží které je vyrobeno nebo dovezeno na zakázku nebo na přání zákazníka. Jedná se převážně o vliesové fototapety, které jsou tisknuty na zakázku. U výrobku který je vyráběný nebo dovezený takto na zakázku, je tato informace uvedena a zákazník má možnost, zakoupit si vzorek výrobku. Jedná se taktéž o veškeré tapety u kterých není uvedeno že se jedná o skladovou položku, které jsou objednávány z Německa výhradně pro zákazníka. Zákazník si může požádat o vzoreček u těchto dovážených tapet.

 

Zboží zakoupené na Ič, nelze uplatnit odstopení od smlouvy podle § 1829, odst. 1. OZ tj.(odstopení od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu)

Pro odstoupení od smlouvy může zákazník využít formulář.


Každá objednávka je závazná dle občanského zákoníku § 544-545 zákon č.40/sb1964 sb dle našich obchodních podmínek.

Pokud objednávka zaslaná na dobírku nebude zákazníkem vyzvednuta nebo bezdůvodně odmítnuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační polatek (smluvní pokuta) ve výši 100,- Kč.

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou ve výši 100,- Kč.

Odesláním objednávky uzavíráte kupní smlouvu, která je závazná nejen pro nás, ale i pro Vás. Tedy, my jako odesílatel dodáváme, Vy jako zákazník přebíráte.


Prodávající posoudí stav vráceného zboží dle následujících podmínek a oznámí kupujícímu stav:
Vrácené zboží musí splňovat následující podmínky:


V opačném případě může prodávající odstoupení od smlouvy odmítnout.
Zboží musí být zasláno doporučeně, pojištěné a bez dobírky.V případě, že je zboží řádně vráceno prodávajícímu, nebo kupujícím nepřevzato, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů s plněním smlouvy.

při navrácení zboží NEHRADÍME poštovné (směrem k nám).

Prodávající je v případě odstoupení povinen zákazníkovi vrátit do 14ti dnů již zaplacenou kupní cenu nebo její část.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět nebo bude uschováno v sídle prodávajícího.

Dle zákona je prodávající oprávněn účtovat kupujícímu skutečné a doložitelné náklady spojené s vrácením zboží.

Ochrana osobních dat

Provozovatel internetového obchodu dekoraceprodeti.cz, se zavazuje  a prohlašuje, že nebude svěřená osobní data zákazníka poskytovat jakékoliv třetí straně bez předchozího souhlasu zákazníka (výjimku tvoří dodavatelská služba, která data potřebuje za účelem doručení zásilky). Údaje kupujícího jsou ukládány do databáze, aby se při každém nákupu nemusel znovu registrovat. Tato data může prodávající na přání kupujícího kdykoliv bez udání důvodu z databáze vymazat.

Závěrečná ustanovení

V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především občanským a obchodním zákoníkem. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

ZPŮSOB DORUČENÍ A PLATEBCENA 

Česká pošta převodem předem na účet BALÍK DO RUKY

Bude odesláno Českou poštou. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS.


  70,- Kč

Doprava zdarma

   od 1500,- Kč


Česká pošta převodem předem na účet BALÍK NA POŠTU

Bude odesláno Českou poštou. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS.


  70,- Kč

Doprava zdarma

   od 1500,- Kč


Česká pošta na dobírku BALÍK DO RUKY

Bude odesláno Českou poštou. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS. Platba při převzetí zásilky.


    105,- Kč

Doprava zdarma

   od 1700,- Kč


Česká pošta na dobírku BALÍK NA POŠTU

Bude odesláno Českou poštou. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS. Platba při převzetí zásilky.


    105,- Kč

Doprava zdarma

   od 1700,- Kč


Slovenská pošta/kurýr po převodu předem na Slovenský účet

Balík bude zaslán prostřednictví Slovenské pošty nebo Kurýrem. Při odeslání bude zákazník informován emailem. Platba předem na Slovenský účet.


    135,- Kč

 cca 5,- Eur

Doprava zdarma

  od 114,- Eur


Slovenské pošta/kurýr na dobírku

Balík bude zaslán prostřednictví Slovenské pošty nebo Kurýrem. Při odeslání bude zákazník informován emailem. Platba při převzetí zásilky v EUR.


    185,- Kč

 cca 7,- Eur

Doprava zdarma

   od 133,- Eur


Osobní odběr na adrese: Jiřího Felixe 1690 Frenštát pod Radhoštěm, platba hotově


0


0


Geis/PPL na dobírku

Bude odesláno přepravní firmou Geis. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS. Platba při převzetí zásilky.


110,- Kč


Doprava zdarma

   od 1700,- Kč


Geis/PPL převodem

Bude odesláno přepravní firmou Geis. Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS.


78,- KčDoprava zdarma

   od 1500,- Kč


EXPRES DORUČENÍ pouze TAPETY platba na účet předem, doručení tapet do 3 dnů na Vaší adresu.

250,- Kč

 

Platba kartou on-line, ČP/Geis

Při odeslání bude zákazník informován emailem a SMS.


   80,- Kč

Doprava zdarma

   od 1500,- Kč


CO JE PLATEBNÍ BRÁNA GoPay:

Při vybrání tohoto způsobu platby, budete po dokončení objednávky přesměrováni právě na tyto možnosti plateb. Poté si můžete zvolit možnosti jak zaplatit. Máte na výběr cca devět možností.

např.: platba kartou, ePlatby, mPeníze, Mojeplatba, atd...


Informace k elektronické evidenci tržeb (EET)

náš e-shop je povinen se zapojit do systému EET od 1.3.2017 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Info


Obchodní podmínky

  +420 608 778 488 | Dekorace do dětských pokojů

EUR USD

Informace pro zákazníky


Dopravné a Slovensko

Obchodní podmínky

Kontakty

Dotazy a objednávky

608 778 488

Proč nakupovat u nás


Jsme ověřený obchod

Na trhu již od roku 2007

Krátká dodací doba

Doprava zdarma již od 1500 Kč

 

Držíme krok s konkurencí


Tisíce výrobků skladem

Levné ceny

Kvalitní výrobky

Spokojení zákazníci

Možnost platit online kartou

   


 
 máte dotaz  oblíbené  sdílet  tisk
© Insion 2018